Заради здорових і радісних ліцеїстів

Дата: 19.10.2018 14:57

Шумський ліцей став учасником програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Сьогодні, 19 жовтня, на традиційній лінійці ми стартували у програму шляхом конкурсу на кращу руханку для всіх ліцеїстів. Переможці конкурсу, учні IV-Б курсу, стануть першими, хто організовуватиме  ранкові руханки у ліцеї упродовж наступного тижня. Далі естафета передаватиметься іншим курсам. Усі ліцеїсти та вчителі зарядилися бадьорим настроєм, здоровим духом та наполегливістю, адже упродовж року ми запланували цілий ряд «здорових» активностей, зокрема: тренінги за участю лікарів, виїзди до лісу з метою збору лікарських рослин, насадження дерев, тематичні години кураторів, інтегровані та STEM-уроки, спрямовані на підтримку здорового способу життя, дні овочів та фруктів, родинні свята, майстер-класи тощо. Також ми хочемо оформити цікавий та «здоровий» дизайн їдальні. А ще вибрали гасло, яке стане провідником Шумського ліцею в рамках програми «Healthy Schools», і звучить воно так: «Крокуємо у Healthy Schools! Розвиваємо силу у Healthy Schools! Танцюємо у Healthy Schools! Вітамінізуємось у Healthy Schools! І надіємось, що "to be continued" у Healthy Schools ?».