Проведено засідання методичного об'єднання вчителів основ християнської етики

Дата: 08.04.2019 15:03

08 квітня  проведено  засідання методичного об'єднання з елементами тренінгу для вчителів основ християнської етики.

Морозова М.С., вчитель основ християнської етики Кордишівського НВК,  розповіла про історію християнства від найдавніших часів до сьогодення.

Тренінг  «Розвиток критичного мислення школярів на уроках основ християнської етики» провели методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради Макаровська В.Г. та вчитель основ християнської етики Тилявського НВК Парадовська Л.М. Вчителі працювали в групах, вивчаючи методи та прийоми критичного мислення: «Шість капелюхів», «Ромашка Блума», кластер, сенкан та ін.

Завершальним етапом засідання стало проведення майстер-класу із  виготовлення букета Великодньої верби для освячення.