Методичне об’єднання учителів основ здоров’я

Дата: 11.01.2019 15:13

Предмет "Основи здоров'я"- унікальне досягнення сучасної української школи. Про це говорилося на методичному об'єднанні вчителів основ здоров'я, яке відбулося 10 січня 2019 року.

Перед вчителями основ здоров'я було поставлено одне з найголовніших завдань: навчити дітей мистецтву бути здоровими, виховувати в них відповідальне ставлення до свого здоров'я як до найвищої соціальної цінності, допомагати зробити вибір на користь здорового способу життя.

Цікаво і змістовно провела тренінг "За здоровий спосіб життя" зі своїми колегами вчитель основ здоров'я Андрушівського НВК Наталя Миколаївна Колесник. Педагоги продемонстрували свою ерудованість і компетентність з багатьох питань, що стосуються "Основ здоров'я". Також учасники методичного об'єднання щиро аплодували агітбригаді "Смайл" Андрушівського НВК, яка пропагувала здоровий спосіб життя.

Переможців конкурсу I етапу "Вчитель року" було нагороджено Грамотами.

На закінчення всі побажали один одному сміливості у творчих пошуках, натхнення і майстерності у вихованні неординарних і талановитих учнів.