Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю

Дата: 28.09.2018 15:21

28 вересня  2018 року  виповнюється 100 років з Дня народження Василя Сухомлинського,  великого педагога, поета, письменника. Саме цього дня методичним кабінетом відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради проведено конференцію «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю».

В роботі конференції взяли участь молоді та досвідчені  педагоги закладів освіти. З вітальним словом до учасників звернулася заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Попова Л.П. та завідувач методичного кабінету Бойчук Л.А. Робота засідання була виваженою, інформативною та цікавою. Свої роздуми  щодо педагогічної  спадщини Василя Сухомлинського у своїх виступах висвітлили: Безух О.Я. – заступник директора з навчально – виховної роботи Биковецького НВК,  Ткачук Г.С. ,  вчитель Боложівської ЗОШ І – ІІ ст., Івасюк Л.В.,  вчитель Угорського НВК,  Ходюк О.С., вчитель  Шумський НВК, Кучер В.К. та  Шевчук Т.В. – вихователі дитячого садочка «Сонечко»,  Гаврисюк О.Г., вихователь  Кордишівського НВК,  Шліхта В.Є., вчитель Обицького НВК, Дмитрук Л.І.,  вчитель Тилявського НВК, Ніколаєва Н.Р.,  вчитель Шумської ЗОШ І – ІІІ ст.№1 та  Сірук В.І. ,  вчитель Літовищенського НВК .

У залі було організовано  книжкову виставку «Василь Сухомлинський – наш сучасник, наша історія і наше майбутнє». Особливе зацікавлення у присутніх викликав відеофільм , створений до 100-річчя від дня народження визначного педагога «Павлиський романтик».