Олімпіадою з економіки розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році

Дата: 04.11.2021 15:25

Розпочався ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад олімпіадою з економіки.  Учні 9  - 11-х класів закладів освіти Шумської  громади  виконували завдання теоретичного, творчого  та  практичного  змісту.  Вітаємо  перших  переможців:

Кравчук  Владислав – учень  9  класу  Шумського  НВК (вчитель  Мельничук  В.Р.);

Ковальчук  Анастасія – учениця  10  класу  Шумського  НВК (вчитель  Мельничук  В.Р.);

Німанчук  Юлія – учениця  11  класу  Шумського  НВК  (вчитель  Ковальська  Л.Л.).

Бажаємо кожному з них не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до здійснення своїх мрій і підкорення нових вершин.