Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради

Робота з дітьми з особливими освітніми потребами

21 березня 2019 року на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради для практичних психологів та соціальних педагогів  проведено заняття з елементами тренінгу «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами». Заняття проведено практичним психологом Шевчук В.В. з метою формування  вміння  адаптуватися  і  легко  знаходити  контакт  з  дітьми  з  особливими  потребами,  активізувати особистісний  потенціал  та  оптимально  реалізувати  креативний  підхід  у  нестандартних  ситуаціях.

Сьогодні, 21 березня,  Міжнародний день людей з синдромом Дауна. Тих, хто народився із зайвою хромосомою в 21 парі, заведено називати "сонячними" за дивовижну відкритість, душевність і теплоту. Березень обраний тому, що синдром Дауна являє собою трисомію (березень – третій місяць року) за 21 хромосомою (тому і 21 березня). Практичні психологи та соціальні педагоги Шумської ОТГ також висловили підтримку людям з цією особливістю, одягнувши шкарпетки різного кольору, щоб відчути себе не такими як всі, а також показати іншим свою лояльність цьому дню і підтримку хворих на синдром Дауна.