Методоб'єднання вчителів англійської мови

Дата: 08.02.2018 16:00

08 лютого 2018 року на  базі Шумської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбулося методоб’єднання вчителів англійської  мови  «Вимоги Нової української школи до професійної компетентності вчителя іноземної мови».

У 2017 – 2018 н.р. пілотує новий Державний стандарт початкової загальної освіти Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Антонюк Н.О., вчитель англійської мови даного закладу, пройшла навчання від тренерів Британської Ради. Наталя Олександрівна  акцентувала увагу колег на методиці викладання англійської учням перших класів та провела тренінг «Розуміння ігор для учнів початкових класів».

На методоб’єднанні підвели підсумки участі учнів Шумської громади у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Шимків С.М., керівник методоб’єднання, привернула увагу колег до нових вимог щодо визначення цілей, мети уроку, нових підходів до планування уроку у світлі оновлених програм.