Проведено заключний навчальний тренінг для класних керівників 7 класу

Дата: 26.02.2018 16:01

26 лютого проведено заключний тренінг для класних керівників 7 класу з впровадження програми заходів з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Класні керівники познайомилися із послідовністю (алгоритмом) прийняття рішення, з’ясували поняття «життєвий досвід», вчилися розуміти цінність життєвого досвіду, ознайомилися із правами людини та обов’язками громадянина. Педагоги зробили висновок, що проведення виховних занять саме у формі тренінгів є актуальним, цікавим та корисним для підлітків.

Тренінг  провели  :

Макаровська  В.Г., методист методичного  кабінету  відділу  освіти, молоді  та  спорту Шумської  міської  ради.

Остроголова  Н.М., методист  методичного  кабінету  відділу  освіти, молоді  та  спорту  Шумської  райдержадміністрації;