Засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів (1 клас)

Дата: 28.02.2018 16:06

28 лютого проведено засідання методичного об’єднання для вчителів початкових класів (1 клас) на тему «Організаційно-методичний супровід розвитку педагогічної майстерності вчителя початкових класів».

Засідання методичного об’єднання розпочалося нетрадиційно із ранкової зустрічі. Вчителі 1 класу закладів освіти ближче знайомилися, висловлювали побажання, спробували методику «крісло автора». Методист Макаровська В.Г. познайомила присутніх із  планом заходів щодо впровадження Концепції Нової української школи в умовах реформування початкової освіти та особливостями  Державного стандарту початкової освіти.  Про найпоширеніші мовленнєві порушення  першокласників та шляхи їх подолання розповіла вчитель -логопед        Левицька З.П.  Золотун Н.Й., вчитель початкових класів  Бриківського НВК зупинилася на формування читацької компетентності  першокласників.      Яцюк Н.В., вчитель початкових класів  Літовищенського НВК поділилася досвідом роботи з проблеми формування мовно-творчої особистості молодшого школяра  та провела майстер-клас «Методика роботи над картиною».

Вчителі завітали із дружнім візитом у пілотні класи Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Шишковська А.В. та Шуневич Л.Д., розповіли присутнім про  організацію освітнього середовища, навчально-методичне та матеріально-технічне забезпечення функціонування НУШ