Моніторингове дослідження початкової освіти

Дата: 25.04.2018 16:07

25 квітня 2018 року учні 4 класу Суразького НВК брали участь у першому циклі моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей.

Даний моніторинг проводиться Українським Центром оцінювання якості освіти в усіх областях України з 18 квітня до 16 травня 2018 року і участь у ньому братимуть понад 9 500 четвертокласників із 368 закладів освіти. Мета моніторингового дослідження – оцінити стан сформованості читацької та математичної компетентностей і зафіксувати результати навчальних досягнень випускників початкової школи напередодні впровадження нового стандарту початкової освіти, а також системно відслідковувати в наступних циклах зміни, що відбуватимуться після запровадження нових підходів до навчання, аби оцінити перебіг освітньої реформи і, за потреби, скоригувати її.