Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання

Дата: 26.01.2018 16:11

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання. Тема засідання: «Актуальні проблеми трудового навчання у світлі нової програми у 2017 – 2018 н.р».

Були заслухані доповіді:

— вчителя трудового навчання Бриківського НВК Мельник В.В., на тему: «Програма 2017-2018 н.р. та її особливості викладання»;

— вчителя Андрушівського НВК Захарчук С.А., на тему: «Особливості викладання трудового навчання у 5 класі»;

— вчителя Бірківського НВК Яремчук М.Є., на тему: «Особливості викладання трудового навчання у 6 класі»;

— вчителя Великоіловицького НВК Рощенюк О.С., на тему: «Особливості викладання трудового навчання у 7 класі».

— вчителя Шумського НВК Шатровський О.В., на тему: «Особливості викладання трудового навчання у 8 класі».

— вчителя Шумського ліцею Демчук Ю.Г., на тему: «Особливості викладання трудового навчання у 9 класі».

Де педагоги поділилися власним досвідом і продемонстрували зразки проектів та виробів які виконують учні на уроках.

На засіданні було підведено підсумки участі учнів у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із трудового навчання методистом відділу освіти, молоді та спорту Лотоцьким Р.Г.

Проведений захід не лише сприяв обміну досвідом серед колег даного фаху, але й збагатив їх педагогічну майстерність новими підходами до виховання та трудового навчання учнівської молоді.