Вчительська доля… така велична і скромна, така талановита і проста, така вимоглива і добра...

Дата: 28.09.2017 16:11

З-поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усіх освітян по-особливому піднесений. У перший тиждень жовтня усі ми урочисто відзначаємо День працівників освіти. Цьогорічне свято у м.Тернопіль проводилося 27 вересня, а у м.Шумськ – 28 вересня. В актовій залі школи мистецтв зібрались кращі педагоги краю, керівники закладів освіти, голови профспілкових комітетів.

Зі словами вдячності та нагородами до освітян звернулись голова Шумської РДА Головатюк Ю.М., голова Шумської районної ради Корець Т.Ф., голова Шумської міської ради В.Є.Плетюк, начальники відділів освіти, молоді та спорту Дмитук Л.В., Панчук І.М., голова ради районної організації профспілки працівників освіти і науки Демчук С.Л.

Концертну програму, яка не давала сумувати, підготували  працівники  та  учні Шумської школи  мистецтв.