Урочистості до Дня вчителя

Дата: 04.10.2018 16:13

Традиційно в першу неділю жовтня Україна відзначає День вчителя. З нагоди Дня працівників освіти  у Шумській школі мистецтв  відбувся святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам.  У святково вбраній залі зібралися представники влади та педагогічних колективів .

Зі словами вітання та вдячності до освітян звернулися міський голова Плетюк В.Є., голова Шумської районної державної адміністрації Головатюк Ю.М., голова районної ради Корець Т.Ф., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради              Дмитрук Л.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації Панчук І.М. та голова ради  Шумської районної організації профспілки працівників освіти і науки Демчук С.Л.

Кращих вчителів було нагороджено грамотами Шумської міської ради та грамотами управління освіти та науки облдержадміністрації. Гарний, святковий настрій та дружню атмосферу  дарували всім присутнім вихованці  та викладачі Шумської школи мистецтв.