Ще один крок у Нову українську школу

Дата: 12.09.2019 16:15

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки, головною метою якої є створення школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання,  а й вміння застосовувати їх у житті.

На початку 2019-2020 н.р. заклади освіти Шумської міської ради отримали  дидактичні матеріали, сучасні парти  та комп’ютерне обладнання (ноутбуки, багатофункціональні струменеві пристрої ) для початкових класів НУШ, а також стаціонарні комп’ютери. Кошти на придбання обладнання були виділені з субвенції державного бюджету та у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

Керівники закладів освіти та вчителі першого класу щиро дякують Міністерству освіти і науки України, управлінню освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації,  Шумській міській раді за допомогу в зміцненні матеріально-технічної бази закладів, створенню комфортних умов для навчання учнів.