Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 12.11.2018 16:18

9 листопада ­ Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Теплотою і задушевною атмосферою відзначався святковий концерт, присвячений людям цієї творчої професії. На урочистості з нагоди професійного свята у Шумській  школі мистецтв зібралися люди, без яких не проходять жодні заходи, хто дарує нам незабутні хвилини радості спілкування з мистецтвом, ті, хто присвятив себе благородній справі збереження, розвитку та відтворення безцінних духовних скарбів  нашого народу. З професійним святом працівників культури та аматорів народного мистецтва Шумщини щиро привітали голова районної державної адміністрації Юрій Головатюк та міський голова Володимир Плетюк. Найкращі працівники культури були нагородженні грамотами від міського голови та відділу освіти, культури, молоді та спорту, вручено сертифікати на придбання музичної літератури в Шумську школу мистецтв та в село Кордишів.