Відзначення Дня української писемності та мови в Шумській територіальній громаді

Дата: 09.11.2021 16:24

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся 21-ий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності,  організований Національною суспільною телерадіокомпанією України, зокрема «Українським радіо». Працівники Шумської міської ради, управління  освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради, центру професійного розвитку педагогічних працівників Шумської міської ради, педагогічні колективи та учні закладів освіти Шумської громади теж приєдналися до написання радіодиктанту «Слідом за памяттю», автором якого є український письменник Юрій Андрухович.

Крім того, з метою  сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до мови свого народу  в закладах освіти Шумської громади проведено I етап  XХII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь учні 3-11 класів, та урочисті заходи, присвячені Дню української писемності та мови.