Онлайн-нарада із заступниками з навчально-виховної роботи

Дата: 29.09.2020 16:29

Сьогодні на платформі електронного сервісу Zoom відбулася онлайн – нарада із заступниками з навчально-виховної роботи «Особливості освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році».

У ході наради Бойчук Л.А. акцентувала увагу  на нормативно-правових документах, ознайомила з проектом наказу МОН «Деякі питання проведення в 2020-2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту». Наголосила на тому, що завершується реєстрація на всеукраїнський конкурс «Учитель року-2021».

Методист Касянчук М.Я. привернула увагу заступників до особливостей проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників та ознайомила з можливостями сервісу Zoom.

Методист Іващук Л.Г. привернула увагу до змін у коригуючому навчанні з предметів природничого циклу.