Інструктивно-методична нарада щодо реєстрації на ЗНО-2021

Дата: 02.02.2021 16:31

02 лютого 2021 року у відділі культури, молоді та спорту відбулася інструктивно-методична нарада  щодо реєстрації  на зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної середньої загальної освітиУ заході взяли участь керівники закладів загальної середньої освіти та   відповідальні особи за реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання.

Заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Попова ознайомила учасників наради з нормативно-правовим забезпеченням зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації 2020 року, наголосивши на важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи в закладах освіти, серед батьківської громадськості з питань організації та проведення ЗНО. Зосередила увагу присутніх на ролі закладів освіти у реєстрації випускників ЗЗСО: формуванні списку осіб та комплектів документів, надсилання їх до ІФРЦОЯО. Детально проаналізувала умови реєстрації осіб з особливими потребами та осіб, у яких відсутні паспортні документи. Надала роз’яснення щодо участі у ЗНО випускників, які навчаються за кордоном.