Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 18.03.2021 16:39

18 березня відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти. У заході брав участь міський голова Вадим Боярський, який окреслив основні завдання розвитку галузі освіти, спрямовані на створення якісного освітнього процесу, покращення матеріально-технічної бази та професійного розвитку педагогів.

Начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Ніколаєва підвела підсумки співбесід, проведених з керівниками ЗЗСО, інформувала про шляхи вирішення проблемних питань, надання якісних освітніх послуг, оптимізації мережі.

Заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Людмила Попова довела до відома присутніх вимоги Санітарного регламенту, проведення підсумкового етапу атестації педагогічних працівників, здійснення контролю за організацією дистанційного навчання.

Начальник управління держпродспоживслужби Роман Баглай та головний спеціаліст цього ж управління Володимир Яворський повідомили про особливості запровадження системи безпечності харчових продуктів НАССР та Санітарного регламенту у закладах загальної середньої освіти.

Голова профспілкової організації об’єднаної територіальної громади працівників освіти і науки Шумщини Світлана Демчук подякувала керівникам ЗЗСО про якісну робота та висловила надію на плідну співпрацю.

Директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шумської міської ради» Людмила Бойчук інформувала про закінчення навчального року, відміну МОН України ДПА у 4, 9 класах, створення електронної бази передового педагогічного досвіду вчителів Шумщини.

Директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шумської міської ради» Олена Громяк повідомила про проведення комплексної оцінки дітей з ООП, створення єдиної команди супроводу.