Засідання школи молодого вихователя дошкільного навчального закладу

Дата: 18.04.2018 16:52

12 квітня 2018 року проведено засідання школи молодого вихователя закладів дошкільної освіти на тему «Використання інноваційних  технологій під час організації освітньої діяльності дошкільників».

Керівник школи - вихователь Шумського ясла-садка «Сонечко» Командирчик Г.Д. ознайомила присутніх із використанням елементів ейдетики та мнемотехніки у роботі з дошкільниками.  Вихователь дитячого садка «Капітошка» розповіла про методику вивчення віршів за допомогою мнемотехнології.

Під час засідання педагоги переглянули відкрите інтегроване заняття з  художньої літератури та малювання у старшій дошкільній  групі на тему «Великодній кошик»,  яке провела вихователь Климчук К. С. Під час заняття діти вивчали  вірш Л.Полтави «Великодні писанки» за допомогою мнемотаблиць та  оздоблювали писанки штампуванням кутасами.

Музичний керівник Лопацька Н.В. та вихователі Коваль С.М. та Климчук К.С. представили увазі присутніх виховний захід  «Великодня, з неба ласка йде Господня».

Заключна частина заходу пройшла в активному обговоренні та підведенні підсумків.