Відбулася нарада керівників закладів освіти

Дата: 25.08.2020 16:53

Сьогодні, 25 серпня,  під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту  Любові Дмитрук відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти. На нараді були розглянуті актуальні питання щодо діяльності закладів освіти в умовах пандемії. Зокрема, у виступах спеціаліста управління Держпродспоживслужби Шумського району Володимира Яворського, заступника начальника відділу Людмили Попової, методиста Валентини Макаровської йшлося про вжиття протиепідемічних заходів, дистанціювання, щоденний моніторинг та алгоритм дій керівника при нестандартних ситуаціях. Завідувач методичним кабінетом Людмила Бойчук ознайомила присутніх з особливостями викладання навчальних дисциплін у 2020 році. Міський голова Володимир Плетюк привітав керівників ЗО з початком нового навчального року та побажав якісних результатів в освітньому процесі. Про вимоги організації інклюзивного навчання інформувала директор Шумської КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Шумської міської ради» Олена Громяк.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на актуальні питання.