Відбулася акція "Прапор єдності"

Дата: 03.09.2020 16:57

На  площі  Незалежності м. Шумськ відбулась загальнонаціональна акція "Прапор єдності". Захід ініціював осередок громадської організації "Справа громад".

Міста-учасники передають між собою 20-метровий стяг України, на ньому пишуть побажання один-одному. До Шумська прапор прибув із м.Кременця.

Учасники акції  на прапорі залишили побажання перемоги українським військовослужбовцям, єдності в Україні та виконали гімн України.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської  міської ради Дмитрук Л.В подякувала організаторам за таку  патріотичну акцію та висловила переконання, що у єдності наша сила та Україна переможе.

"Мета в нас одна-єдина: Україна єдина, прапор єдиний, мир та любов у нашій країні мають бути першочергово», - звучало від організаторів акції.

Наступним містом, куди передадуть прапор, стане Збараж.

Посилання на відео: Загальнонаціональна акція «Прапор єдності» у Шумську.