Проведено засідання колегії

Дата: 04.09.2017 17:09

30.08.2017 року в актовій залі Шумського центру позашкільної роботи проведено колегію відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради. Участь у засіданні взяли члени колегії, керівники закладів освіти, голови профспілкових організацій (профорганізатори).

З вітальний словом до освітян звернувся міський голова Володимир Плетюк, який подякував керівникам та педагогічним колективам за належну підготовку закладів освіти до нового навчального року. Зазначив, що невирішених питань залишається багато, більшість з яких можна вирішити, обєднавши зусилля.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Дмитрук Л.В. підвела підсумки роботи  закладів освіти у 2016/2017 н.р., спрямованні на реалізацію концептуальних засад Нової української школи в системі реформування освітньої галузі Шумської ОТГ та довела до відома присутніх основні завдання на 2017/2018н.р.