ЗНО – 2021

Дата: 01.06.2021 17:17

1 червня 2021 року проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та української мови і літератури. На тестування з української мови і літератури, яке проходило у  Шумському навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад    І-ІІІ ступенів – гімназія», зареєструвалися 270 учасників, брало участь 141 особа.

28 травня відбулося  ЗНО з математики. Цього року випускники закладів загальної середньої освіти могли складати математику рівня стандарту чи профільного. На базі Шумського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад                  І-ІІІ ступенів – гімназія» працювали два пункти тестування: математика/математика (завдання рівня стандарту). Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики взяли 130 осіб із 155 зареєстрованих. На тестування з математики (завдання рівня стандарту) не з’явився жоден учасник із 96 зареєстрованих. Даний випадок пояснюється відміною державної підсумкової атестації для випускників ЗЗСО.