Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 01.10.2018 18:43

30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек, заступник начальника відділу  Солтис Л.І взяла участь у  відкритті мультимедійної лабораторії " Медіа Старт" при Тернопільській обласній  бібліотеці для молоді. Цікавий і надсучасний проект, реалізований колективом працівників бібліотеки за кошти обласного бюджету. Також там відбувся «Ярмарок дієвого креативу». На ярмарку відзначали нагородами найкращих працівників , учасників конкурсів, які проводила бібліотека , а також сам колектив за активну співпрацю з поліцією.

Про розуміння, що бібліотека- точка опори та про підтримку з боку влади наголосив начальник управління культури Григорій Шергей. Найкращих  працівників бібліотеки нагороджував заступник голови облдержадміністарції Юрій Юрик. Свої нагороди також знайшли найактивніші читачі та учасники конкурсів, які влаштовувала бібліотека протягом року. До привітань долучились партнери проекту «ПОЛІС» , представники патрульної поліції.