Шумські ліцеїсти відпочивали у торговельно-розважальному центрі "Подоляни"

Дата: 13.02.2018 19:34

За перемогу в обласному конкурсі дитячих відеороликів «Професія очима дітей» учні Шумського ліцею були нагородженні поїздкою в місто Тернопіль, що передбачала безкоштовне дозвілля в торгівельно-розважальному центрі «Подоляни». Ліцеїсти мали можливість ознайомитись з особливостями таких професій, як піцмейкер, офіціант, адміністратор ігрового залу.  Учні весело провели час, отримали незабутні враження та висловлюють щиру подяку організаторам конкурсу: директору Тернопільського обласного центру зайнятості Олещуку В.Я., директору районного центру зайнятості Ванжулі Н.В.  Ліцеїсти закликають однолітків брати участь у подібних конкурсах, адже це не лише перемога, а ще й чудова можливість проявити себе.