Стартував І етап конкурсу "Учитель року-2020"

Дата: 02.12.2019 20:22

Стартував перший етап конкурсу «Учитель року-2020». Сьогодні конкурс проходив у номінації «Початкова освіта».

Найщиріші, найтепліші слова вчителям – учасникам звучали з вуст начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради Дмитрук Любові Володимирівни.

Дев’ять вчителів початкових класів Шумської громади змагалися за перемогу. Кожен етап конкурсу був цікавим, творчим, креативним. Конкурсанти презентували творчий підхід та фахову майстерність під час роботи над проектами. Цікавим було випробування «Методичний експромт», під час якого вчителі демонстрували використання цеглинок LEGO на різних етапах уроку. Усі конкурсанти продемонстрували належний фаховий рівень,  достатню методичну і психолого-педагогічну підготовку, володіння сучасними інноваційними технологіями.

За підсумками журі переможцями стали:

Ремизович Наталія Володимирівна, вчитель початкових класів ШумбарськогоНВК ( І місце);

Козак Ганна Микитівна, вчитель початкових класів Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (ІІ місце);

Пархом’юк Людмила Петрівна, вчитель початкових класів Биковецького

НВК (ІІІ місце).

Щиро вітаємо наших педагогів! Бажаємо успіхів, благополуччя, міцного здоров’я, миру та злагоди, невичерпної енергії, здійснення творчих намірів.