Відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування.

Дата: 12.10.2018 21:51

12 жовтня відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування . В програмі : тренінг "Ні" булінгу" , який провела практичний  психолог Шумської ЗОШ І-ІІІ ст №1  Провозюк Л.Г.; виступ учениць Трачук Соломії та Ані Шушвар про проект "Школа успіху", реалізований ними в Шумському НВК  для 45 підлітків ; голова ради лідерів Горбатюк Олександра поділилась враженнями про участь у Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі "Дитятко", який проходив у м. Харкові; Соломія Трачук підготувала презентацію про проблеми  гендерної нерівності та расової дискримінації. Лідери учнівського самоврядування підготували матеріали і поділились досвідом по проектах "Квіти матерям захисників Вітчизни" та "Знай наших!", над реалізацією яких працювали в минулому навчальному році.