Дата: 22.01.2018 21:51

День Соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.

З метою відзначення Дня Соборності  України, забезпечення національної єдності та громадянської злагоди працівники відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради та педагогічні працівники освітніх закладів взяли участь в урочистостях, які проходили на межі  Шумського і Білогірського районів та утворили символічний ланцюг єднання .

У закладах освіти  проведено ряд заходів:

у Великоіловицькому НВК ім. Г. М. Петрука-Попика :

• інформаційну  хвилину «Шлях України до воз’єднання»;
  • урок мужності «Незалежність держави, соборність та єдність»;
  • перегляд документального фільму «День Соборності»
  • у Бриківському НВК - виховну годину "22 січня — День Соборності. Пам'ятаймо свою історію і тих, хто стояв у витоків нашої незалежності"
  • у Потуторівській ЗОШ І ст.  учні  виготовили і створили Ланцюжок Єдності
  • у центрі позашкільної роботи - виставку малюнків гуртківців