Вітаємо лауреата обласного етапу конкурсу "Вчитель року - 2019"

Упродовж двох днів, з 27 по 28 січня 2019 року  у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проходив  фінальний  етап ІІ туру  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Двадцять п’ять педагогів виборювали звання найкращих  у номінаціях: «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни», «Французька мова»,  «Вчитель інклюзивного класу».

08:53 29.01.2019

Організовуємо дозвілля

Працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту побували у м. Тернопіль та відвідали Церкву святого апостола Петра, куди на молитву і оглядини  найбільшої шопки із рухомим різдвяним вертепом приходять та приїжджають з інших міст України сотні вірян.   Отримали неймовірні враження,   переглянувши театральну виставу "Сорочинський ярмарок".

15:08 25.01.2019

Порядок проведення державної підсумкової атестації

Затверджений Порядок проведення державної підсумкової атестації (Наказ МОН № 1369 від 07.12.2018 року).            Документ регламентує механізм і форми проведення державної підсумкової атестації осіб, які здобувають освіту в закладах загальної середньої освіти I - III ступенів та інших закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти та осіб, які здобувають середню освіту за сімейною формою навчання.            Державну підсумкову атестацію проходитимуть учні, які завершують здобуття початкової (у 4 класі), базової середньої (у 9 класі) та повної загальної середньої освіти (11 класі), а також здобувають професійну освіту та освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, крім осіб, які здобули повну загальну середню освіту раніше.

11:21 24.01.2019

Підготовка до ЗНО - 2019

Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти     Міністерство освіти і науки України видало наказ № 1036 від 28.09.2018 року щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.   Основна сесія тестування розпочнеться 21 травня тестуванням з математики. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов - 27 травня, з англійської мови - 28 травня. Зовнішнє оцінювання з фізики буде проведено 30 травня, з історії України - 4 червня, з біології - 6 червня, з географії - 11 червня, з хімії – 13 червня. Випускникам закладів загальної середньої освіти результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:   – українську мову і літературу; – математику або історію України (на вибір учасника); – ще один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мова).   У 2019 році учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язково проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з двох предметів: з української мови і  математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір.

09:09 24.01.2019