Країна дитячих мрій

Нещодавно громадська організація "Биковецькі краєвиди" виграла ще один грант, який був оголошений Львівською освітньою фундацією. Дякуючи їм та керівнику ФГ "Беріжок" Янюку А. І., який надав грошову допомогу, було придбано спортивно-ігровий майданчик для реалізації проекту "Країна дитячих мрій".  Цей комплекс розташовано на території Биковецького НВК .

22:08 14.10.2018

Відбулися змагання з роликів, присвячені Дню Українського Козацтва

12.10.2018 р. в м. Шумськ відбулися змагання з роликів, присвячені Дню Українського Козацтва, в яких брали участь учні Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Шумського НВК, Рохманівської ЗОШ І-ІІ ст. і Бриківсього НВК. Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.

18:18 12.10.2018

Вивчення історії, природи рідного краю «Моя земля – земля моїх батьків»

З метою вивчення  історії, природи рідного краю, продовження роботи в рамках руху «Моя земля – земля моїх батьків» 6 та 7 жовтня ліцеїсти побували у м.Київ. Естетичну насолоду учні отримали від оглядової екскурсії містом, відвідали аквапарк, зоопарк, ботанічний сад, віддали шану загиблим учасникам Революції Гідності на Алеї Героїв Небесної сотні.

08:13 09.10.2018