Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради

ЗНО - 2018

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ від 31.07.2017  № 1103 "Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

Завантажити весь документ

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 №150 "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році"

Завантажити весь документ

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради від 22.11.2017 «Про підготовку до проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Завантажити весь документ

Презентація "Порядок реєстрації ЗНО - 2018"

Наказ "Про затвердження пункту проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у  2018 році"

Наказ "Про організацію проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання"

ЗНО -2019

Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання

результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Міністерство освіти і науки України видало наказ № 1036 від 28.09.2018 року щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Основна сесія тестування розпочнеться 21 травня тестуванням з математики. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов - 27 травня, з англійської мови - 28 травня. Зовнішнє оцінювання з фізики буде проведено 30 травня, з історії України - 4 червня, з біології - 6 червня, з географії - 11 червня, з хімії – 13 червня.
Випускникам закладів загальної середньої освіти результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
– українську мову і літературу;
– математику або історію України (на вибір учасника);
– ще один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мова).
У 2019 році учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язково проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з двох предметів: з української мови і  математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір.

Наказ МОН України "Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" № 1036  від 28 вересня 2018 року

Наказ МОН України "Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання..." від 22.08.2018 №921

Наказ відділу освіти, культури, молоді та спорту "Про проведення ЗНО у 2019 році"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗНО -2019

Окремі зміни у процедурі реєстрації і порядку визначення результатів ЗНО

Із 2019 року процедура реєстрації учасників та порядок визначення результатів ЗНО дещо зміняться порівняно з попередніми роками (Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 № 1353 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо зовнішнього незалежного оцінювання»).
Так, для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання
  • в основний період реєстрації (цьогоріч – з 5 лютого до 25 березня) зможуть подавати документи особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або розташованих на лінії зіткнення, або переселилися з них;
  • у додатковий період реєстрації (цьогоріч – з 3 до 20 травня) зможуть подавати документи особи, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та не встигли зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації.

Важливим нововведенням є  розумне пристосування процедури переведення тестових балів з української мови і літератури для осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають(ли) повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, та мають кількість тестових балів, меншу за поріг «склав/не склав». Для таких осіб буде встановлено адаптивний поріг (нижчий за звичайний), а всі тестові бали між адаптивним порогом і пороговим балом «склав/не склав», будуть переводитися в рейтингову оцінку «100 балів».