Дата: 21.03.2023 15:33

17 березня учні Шумської школи мистецтв взяли участь у XXІ регіональному конкурсі - фестивалі "Надія", який проходив у Теребовлянському фаховому коледжі культури та мистецтв.

Учні змагалися за право бути кращими у таких номінаціях: народне пісенне мистецтво, народне інструментальне мистецтво( народні інструменти, духові інструменти), інструментальне мистецтво (фортепіано).

З поміж 350 учасників у 8 номінаціях наші учні стали призерами цього конкурсу - фестивалю.

Грамотами учасник конкурсу у номінації інструментальне мистецтво нагороджено: фортепіано - Слив'юк Дарія( Кл. викл. Ніколюк О.В.).

Духові інструменти - Вознюк Анжела( кл.викл. Веретельник В.Ф).

Народне пісенне мистецтво - Нечипорук Ірина (Кл. викл. Лопацької О.В),

та Франкова Олена ( Кл. Викл. Ткачук Н.В).

Лауреатами конкурсу стали -номінація народне пісенне мистецтво - Гоц Вікторія - 3 місце (кл.викл. Лопацької О.В), 2 місце-Атаманюк Юлія (Кл. викл.Ткачук Н.В). Найвищу нагороду ГРАН-ПРІ виборов Омелянчук Арсен- народне інструментальне мистецтво (народні інструменти). (Кл. викл. Іванової Г.Б., Ткачук Н.В., Лопацької О.В.).

Щиро вітаємо юних учасників- талановитих учнів та їх викладачів з досягненнями та бажаємо подальших успіхів і ще більше перемог!!!