Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради

Найщиріші вітання переможцям олімпіади з математики

????????????·?°???µ ?·???±???°?¶?µ?????? Шумська  ОТГ пишається переможцями олімпіад, конкурсів, змагань різного спрямування. Ось і цьогоріч школярі впевнено  одержують  перемоги.  4  листопада  2018  року було  проведено  ІІ  етап Всеукраїнської   учнівської  олімпіади  з  математики.
Перемогу здобули:

І  місце

Чорнобай  Софія, учениця  11  класу  Шумської  ЗОШ  І – ІІІ  ст. №1,

Щурик  Христина, учениця  10  класу  Шумського  НВК,

Грицюк  Вікторія, учениця  8  класу  Великоіловицького  НВК,

Дмитрук  Валентин, учень  7  класу  Шумської  ЗОШ  І – ІІІ ст. №1,

Ісанов  Св’ятослав, учень  6  класу  Кордишівського  НВК.

ІІ  місце

Іноземцева  Юлія, учениця  11  класу  Залісцівського  НВК,

Янчишина  Марія, учениця  10  класу  Шумського  ліцею,

Радчук  Едуард, учень  9  класу  Шумської  ЗОШ   І – ІІІ ст.№1,

Гук  Софія, учениця  9  класу  Шумської  ЗОШ  І – ІІІ  ст.№1,

Онофрійчук  Софія, учениця  8  класу  Суразького  НВК,

Чабан  Олександра, учениця  8  класу  Шумського  ліцею,

Мацюк  Михайло, учень  7  класу  Кордишівського  НВК,

Козачук  Ольга, учениця  6  класу  Шумбарського  НВК.

ІІІ  місце

Шарак  Сергій, учень  11  класу  Шумського  ліцею,

Капіца  Євгенія, учениця  9  класу  Шумської  ЗОШ  І – ІІІ  ст.№1,

Філіп’юк  Олександр, учень  8  класу  Шумського НВК,

Осіпчук  Алла, учениця  8  класу  Залісцівського  НВК,

Тімофєєв  Іван, учень  8  класу  Залісцівського  НВК,

Муляр  Яна, учениця  8  класу  Рохманівської  ЗОШ  І – ІІ ст.,

Погонець  Іван, учень  7  класу  Шумського  НВК,

Байдюк  Юліана, учениця  7  класу  Стіжоцького  НВК,

Остапчук  Денис, учень  7  класу  Шумської  ЗОШ   І – ІІІ ст.№1,

Омельчук  Володимир, учень  7  класу  Великоіловицького НВК,

Ткачук  Катерина, учениця  7  класу  Суразького  НВК,

Омельчук  Ангеліна, учениця  6  класу  Угорського  НВК,

Ніколюк  Анастасія, учениця  6  класу  Суразького  НВК,

Приймас  Олександр, учень  6  класу  Тилявського  НВК,

Рудзінська  Ірина, учениця  6  класу Шумського  НВК,

Поліщук  Каміла, учениця  6  класу  Бірківського  НВК,

Шевчук  Алла, учениця  6  класу  Літовищенського  НВК,

Наконечна  Діана, учениця  6  класу  Шумської  ЗОШ  І – ІІІ ст.№1.

Вітаємо юні обдарування та  вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!

Всім учасникам бажаємо міцного здоров’я, наснаги та подальших творчих успіхів!



« повернутися до списку новин