УХВЛ

Про реалізацію обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в закладах освіти Шумської міської ради  на 2021-2024 роки  ( наказ  відділу освіти, науки, молоді та спорту від 03.02.2021. №17-од)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ “Про проєкт обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки”

РІШЕННЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “Про обласну програму впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021-2024 роки”

НАКАЗ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТОДА “Про реалізацію обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021-2024 роки”

ОБЛАСНА ПРОГРАМА впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2017-2020 роки

Методичні рекомендації щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2017-2020 роки

Українська Хартія вільної людини (повний текст)

Відео "Українська  Хартія  вільної  людини "

Урок Кравчук В.Р. (Шумський ліцей)

Урок Янчишиної Н.Д.(Шумський ліцей)

Захід Стельмащук Н.С. (Кордишівський НВК)

Захід Приймич Л.І. (Шумський ліцей)

Урок Марчук-Подкуйко І.О.

Урок Демчук Г.Р. (Жолобківський НВК)