У Шумській ДЮСШ відбулися спортивні естафети присвячені до Дня Святого Миколая

Дата: 19.12.2018 15:19

У Шумській ДЮСШ відбулися спортивні естафети присвячені до Дня Святого Миколая. Із святом дітей прийшли привітати міський голова В.Є. Плетюк та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Л.В. Дмитрук. У змаганнях взяли участь команди: Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Шумського НВК, Шумбарського НВК, Жолобківського НВК, Обицького НВК, Тилявського НВК, Бриківського НВК, Залісцівського НВК, Андрушівського НВК та Шумської ДЮСШ.

Святкову програму та спортивну руханку організували та провели учні Шумського ліцею. Святий Миколай нагородив кубком і грамотами за І місце Шумбарський НВК, ІІ місце Шумську ЗОШ І-ІІІ ст №1, ІІІ місце Бриківський НВК. Усі учасники свята отримали солодкі призи і хороший настрій.