День ліцеїста

Дата: 09.10.2018 16:08

«У твоїх стінах перебувати – велика честь для нас усіх» - цьогорічне звучання-стукіт серця кожного учня та учителя, яким було розпочато традиційне, рідне свято – День Ліцеїста! Це не просто захід – це талант-шоу, це феєрверк танцювально-пісенного та поетичного номерів. Навіть першокурсники, які лише влились у ліцейну родину, почувались дуже рідним, маючи нагоду презентувати кожне «Я». Ритуал запалювання свічки – та мить, яка вкотре нагадала присутнім нашу мету: нести світло науки, мудрості, людяності; а солодка, запашна каша «прийняла» новеньких учнів та вчителів до когорти шукачів, реалізаторів планів та мрій.

Традиції – це найкраще, що залишають люди для себе – ліцеїсти у цьому оригінальні: мають своє свято.

Іщук Арсен, лідер ліцею.