Команда Шумського ліцею взяла участь у 17-му відкритому міжрегіональному чемпіонаті Тернопільської області з інтелектуальних ігор "УНІКУМ"

Дата: 04.03.2018 21:03

24  лютого 2018 року  команда Шумського ліцею «Ерудит» у складі Янчишиної М., Шарака С., Борщевської І., Командирчик В., Панасюк В. під керівництвом Громяк О.С.  взяла участь у 17-му відкритому міжрегіональному чемпіонаті Тернопільської області з інтелектуальних ігор "УНІКУМ" пам'яті героя АТО Ореста Квача, який відбувся у м.Збараж. В індивідуальній грі «Кращий ерудит» із 60 учасників  Борщевська Ірина виборола  ІІІ місце . З 12 команд інтелектуальної гри  «Мій дім -Україна»  команда ліцею показала 7 результат.  Ліцеїсти продеменстрували хорошу підготовку та отримали цінний досвід. Зичимо команді  успіхів і перемог у  наступних іграх.