Навчально- методичний семінар для вчителів німецької мови

Дата: 21.02.2018 22:37

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради (методист Бойчук Л.А.)  спільно з методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Шумської  райдержадміністрації (методист Шарак Н.М.) 20 лютого 2018 року організували  для вчителів німецької мови навчально – методичний семінар – тренінг на тему «Мультимедійні електронні засоби та інструменти навчання німецької мови». Захід відбувся на базі Шумського ліцею. На семінар був запрошений завідуючий кафедрою німецької філології та методики викладання німецької мови Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка доц. І.Я. Яцюк. Семінар розпочався німецькомовною презентацією про  Шумщину, яку підготували учні Шумської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 під керівництвом Золотарьової О.І. Іван Ярославович  ознайомив педагогів з мультимедійними навчальними матеріалами, програмами (напр., Übungsgenerator – генератор вправ), квестами, навчальними мобільними додатками тощо, які були розроблені фахівцями Ґьоте-інституту, з іншими електронними навчальними програмами, які є у вільному доступі, напр., Voki, «листівка, яка говорить» Memorize now, а також з можливостями їх практичного використання на уроках німецької мови.

Після закінчення семінару відбулася зустріч з учнями випускних класів Шумського ліцею та Шумської ЗОШ №1. Яцюк І.Я. розповів учням про переваги навчання на факультеті іноземних мов і зокрема на німецькому відділенні, перспективи, які відкриваються перед ними після закінчення вишу, можливість навчання за програмою подвійних дипломів, навчання в Австрії, контакти з Німеччиною.