A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Для вчителів англійської запустили онлайн-платформу для підвищення кваліфікації

Дата: 23.06.2018 00:15
Кількість переглядів: 22

Для вчителів англійської мови, які навчатимуть першачків з вересня 2018 року, відрили онлайн-платформу для підвищення кваліфікації.

Платформа доступна за цим посиланням, повідомили на сайті МОН.

“Слухачі курсу, зокрема, дізнаються, як підвищити мотивацію дітей до навчання, правильно вказувати на помилки та максимально розкрити лінгвістичні здібності”, – йдеться у повідомленні.

Дистанційний курс буде відкритим до 1 січня 2019 року. Окрім того, ним безкоштовно можуть скористатись не лише викладачі, а й усі охочі.

Навчання на платформі є частиною очно-дистанційного курсу, обов’язкового для вчителів початкових класів. Платформа складається з двох блоків:

  1. інформаційного, який призначений для ознайомлення з опціями, цілями та задачами навчальної платформи (доступний англійський або український варіант);
  2. навчального, який призначений для онлайн-навчання (доступний англійський варіант).

На платформі передбачена окрема закрита сторінка для методистів, де вони зможуть перевірити автентичність документа, виданого вчителю після завершення навчання.

Також є окремий розділ для батьків учнів з посиланнями на корисні навчальні матеріали.

“Вони мають зробити вивчення англійської мови цікавим для дитини, а також подадуть багато ідей для навчання у формі гри  через пісні, театральні вистави або читання книжок. У цьому розділі також можна знайти посилання на мобільні додатки, які сприятимуть вивченню англійської”, – пояснили в МОН.

Як користуватись платформою, можна дізнатись, переглянувши спеціальну інструкцію або відео.

Розробленням курсу займались фахівці МОН, Британської Ради та Кембриджського університету (Cambridge University Press та Cambridge Assessment English).

Нагадаємо, цього року для першокласників вперше надрукують за державні кошти підручники з англійської мови від Кембриджського університету та MM Publication.

Моніторинг пілотування Держстандарту щодо іноземних мов показав, що діти, навчаючись за новими програмами та методиками, не втрачають ентузіазму вчитися.

Окрім того, майже 20 тисяч вчителів іноземних мов пройдуть підвищення кваліфікації до кінця літа.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень