КОНКУРС НА КРАЩИЙ УРОК З ВИКОРИСТАННЯМ ІНТЕРАКТИВНОЇ ДОШКИ АБО ІНТЕРАКТИВНОЇ ПАНЕЛІ ДЛЯ ВСІХ ОСВІТЯН УКРАЇНИ!

Дата: 02.01.2018 07:53

Шановні колеги!

З метою впровадження інтерактивної подачі інформації та задля підтримки педагогів, що використовують інноваційну методику, ми спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Академією інноваційного розвитку освіти оголошуємо конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України. Взяти участь у конкурсі може кожен педагог будь-якого освітнього закладу. Участь у конкурсі безкоштовна.

Мета конкурсу:

Пошук талановитих учителів, відстеження передового педагогічного досвіду для подальшої його популяризації серед освітян з метою підвищення їх предметної компетентності.

Нагородження учасників конкурсу:

Переможець отримає сертифікат на 3000 грн. Учасники, які посіли друге та третє місця – цінні призи.

Місце проведення:

Конкурс відбуватиметься виключно онлайн, офіційна сторінка конкурсу: intboard.com.ua

Час проведення конкурсу:

з 01 грудня по 31 січня 2018р.

Вимоги до уроку:

• новизна, унікальність уроку;
  • цілісна послідовна структура теми;
  • використання інноваційних методик викладання;
  • якість оформлення дидактичного матеріалу;
  • вільний вибір теми уроку;
  • тривалість презентації уроку до 20 хвилин;
  • матеріал для конкурсу подається у вигляді відео;
  • використовуватися може будь-яка інтерактивна дошка або інтерактивна панель;
  • може бути використано будь-яке програмне забезпечення.

Умови участі:

• Заповнити заявку за посиланням: https://goo.gl/forms/EY4TZiZAqGNmCKlz2.
  • Не пізніше 18 січня 2018 року подати матеріали на електронну пошту: info@intboard.com.ua (в вигляді відео файлу або посилання на його завантаження).
  • Підписатися на нашу сторінку в Facebook та канал Youtube за посиланнями: Facebook , Youtube

Організатор конкурсу: INTBOARD™

ДЕТАЛЬНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ

1. Учасники конкурсу: педпрацівники навчальних закладів усіх рівнів (ДНЗ, ПНЗ, ПТНЗ, ЗНЗ, ВНЗ, ОІППО, спеціальних закладів), які здійснюють навчальну або виховну діяльність. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити анкету.

2. Загальні критерії конкурсу: інноваційність Вашого досвіду; детальний опис Вашого досвіду; наявність загальнодоступних посилань на матеріали, які ілюструють Ваш досвід на практиці.

3. Оцінювати Ваш досвід будуть фахівці компанії INTBOARD, які оберуть 10 найкращих уроків, за вищевказаними критеріями.

4. Апеляції щодо результатів конкурсу не передбачаються.

5. Конкурс триває з 1 грудня по 31 січня включно. Визначення й оголошення перших десяти переможців відбудеться 25 січня 2018 року. Оголошення переможців 1-3 міць – 1 лютого 2018 року.

6. Після завершення конкурсу Ваші матеріали можуть бути опубліковані у вигляді загальнодоступного на ресурсах: http://www.airo.com.uahttp://intboard.com.ua

Публікація матеріалів не гарантується і залежить від відповідності критеріям конкурсу. Матеріали будуть публікуватися виключно із зазначенням Вашого авторства.

7. Переможець (з десятки найкращих) визначається за результатами голосування на сторінці INTBOARD™ в Facebook (по кількості лайків та репостів, 1 лайк — 1 бал, 1 репост — це 5 балів).

8. Головний приз – сертифікат на 3000 грн.