A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Проведено конкурс на посаду практичного психолога інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 04.01.2019 08:14
Кількість переглядів: 20

    03 січня 2019 року конкурсна комісія, утворена наказом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради від 13.12.2018 р. №7-од у складі:

- голови конкурсної комісії: Дмитрук Л.В.. - начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради; 

- секретаря конкурсної комісії: Громяк О.С. – директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради;

- членів конкурсної комісії:

Павленко Л.П. - секретаря Шумської міської ради;

Шпалярчук А.А. - юрисконсульта групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради;

Макаровської В.Г. - методист методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради 
провела конкурс на посаду практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради.

   Протягом періоду подачі документів (з 14.12.2018 р. по 29.12.2018 р.) подано одну заяву з пакетом документів до участі в конкурсі від Шевчук Вікторії Володимирівни, жительки м.Шумськ. На основі розгляду докуменів кандидата конкурсна комісія прийняла рішення допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради Шевчук В.В.(протокол №1).

   Конкурс проводився на основі Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради, затвердженого рішенням сесії Шумської міської ради від 16.07.2018 року №1995 і передбачав складання кваліфікаційного іспиту та проходження співбесіди для оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенцій, особистих якостей вимогам до кандидата.

  За результатами, на посаду практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради рекомендовано Шевчук Вікторію Володимирівну, яка має досвід практичної роботи за фахом та відповідний кваліфікаційний рівень та успішно пройша конкурсне випробування.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень