Відбувся семінар вчителів трудового навчання

Дата: 29.10.2019 08:15

24 жовтня 2019 року на базі Великоіловицького НВК ім. Г. М. Петрука-Попика відбувся семінар вчителів трудового навчання навчальних закладів Шумської міської ради, під час якого педагоги працювали над темою «Значення дидактичних ігор у позакласній роботі з трудового навчання».

Адміністрація та учні закладу гостинно привітали шановних гостей, побажали щастя, добра і плідної праці.

Далі зустріч проходила у формі квесту, під час якого вчителі виконували різноманітні завдання, працювали у кабінеті трудового навчання, відвідали літературно-меморіальний музей громадського і політичного діяча, публіциста, поета Г. М. Петрука-Попика, побували у Новій українській  школі.  Кінцевим завданням було виготовлення панно із  природніх матеріалів.

Під час обговорення проведеного заходу вчителі-технологи поділились  своїми  враженнями  і висловили пропозиції щодо подальшої співпраці.