Турнір «BAYBLADE» пройшов у Шумському ЦПР

Дата: 18.01.2019 08:20

Відбувся мега крутий турнір «BAYBLADE» у Шумській  громаді 17 січня, який організували програма «DOBRE»,  ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Шумською міською радою

У Шумському центрі позашкільної роботи було жваво і шумно , як у вулику, очі дітей горіли від радості, адже на сьогоднішній день  це сама популярна у них гра.

В даному заході прийняли участь учасники сіл Суража, Потуторова, Обич, Шумбару, Брикова , Загаєць та міста Шумськ. Більше 100 дітей мали змогу позмагатися та весело провести свій вільний час.

Турнір був поділений на 3 вікові категорії, а по закінченню визначились переможці, які отримали подарунки.

Доросла група

Мирончук Денис-1 місце

Середня група

Довганинець Денис – 1 місце

Марко Владислава – 1 місце

Молодша група

Тимощук Богдан- 1 місце
Головатюк Святослав – 1 місце

Кошубінський Станіслав –  місце

В той час, коли діти активно змагались, їхні батьки у сусідньому приміщенні за чашкою запашного чаю спілкувалися з практичним психологом Шумського НВК Щурик Ларисою Петрівною.

Це був перший, але не останній турнір, і надалі будуть проводитися данні заходи.