Відбулася онлайн- нарада з вчителями другого класу

Дата: 15.05.2020 08:46

14 травня 2020 року на платформі електронного сервісу Zoom відбулася онлайн – нарада з вчителями 2 класу  Шумської ОТГ  з  питань організованого завершення 2019/2020 навчального року та підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів.

Методист Макаровська В.Г.  зупинилася на питаннях нормативного забезпечення закінчення навчального року в умовах дистанційного навчання.          У своєму виступі привернула увагу колег до особливостей формувального та підсумкового оцінювання для учнів 2-х класів Нової української школи.

Про курсову перепідготовку педагогічних кадрів розповіла Касянчук М.Я., методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

Вчителі других класів поділилися думками з приводу здійснення дистанційного навчання з допомогою  найбільш ефективних інтернет ресурсів.