Для закладів освіти закуплено дезінфектори

Дата: 19.12.2020 09:00

За ініціативи Міністерства освіти і науки України Уряд виділив майже 540 млн.грн. для шкіл на закупівлю дезінфекторів для рук і поверхонь.  Для потреб закладів освіти Шумської об’єднаної територіальної громади надійшло 325776,00 грн. субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти. На даний час за ці кошти вже придбано дезінфекційні засоби на суму 245580,00грн. Триває процедура закупівлі деззасобу «Жавель Клейд». Крім того, за кошти місцевого бюджету планується придбання 5 тис. літрів рідкого мила (46000грн.) та паперових рушників (42000грн.).

Дані рішення допомагають підтримати безпечні умови навчання учасників освітнього процесу під час карантину та проводити санітарні й дезінфекційні заходи в усіх закладах загальної середньої освіти громади  задля запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.