Відзначення Дня Незалежності України у навчальних закладах

Дата: 01.09.2017 09:06

З Днем народження, Нене, моя Україно!

Я від щирого серця вітаю тебе!

З ініціативи відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради 24 серпня 2017 року відбувся пробіг на роликових ковзанах учнів Шумських загальноосвітніх навчальних закладів, присвячений Дню незалежності України.

Після пробігу, на площі Героїв Майдану, юні спортсмени організували флешмоб «Наша сила в єдності» - виконали Гімн України та створили прапор України.

Вихованці Шумської ДЮСШ провели товариський турнір з футболу з однолітками спортивних шкіл м.Остріг та с.Великі Дедеркали. Перемогу вибороли юні спортсмени з Рівненщини, друге місце отримали шумчани, третє - футболісти з Великих Дедеркал.

Веселими жартами за спортивним запалом відзначився футбольний турнір між ветеранами трьох команд: "Остріг - best", "Шумськ-1", "Шумськ-2".

Святковим концертом та різноманітними флешмобами візначали День Незалежності України у Биковецькому НВК.