Дата: 06.04.2023 16:08

6 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради. Члени атестаційної комісії , під головуванням начальника Алли Ніколаєвої, розглянули атестаційні матеріали 64 педагогічних працівників. Це вчителі, вихователі, практичні психологи, керівні кадри, працівники інклюзивно-ресурсного центру. Ефективному проведенню атестації у 2022/2023 навчальному році передувала якісно організована робота, яка була направлена на виконання завдань, передбачених Типовим положенням про атестацію, а саме: моніторинг комплексної оцінки діяльності педагогічних працівників, які атестуються у 2023 році та роботи атестаційних комісій І рівня; засідання професійної спільноти керівників закладів освіти; майстер-класи вчителів-предметників.

За результатами засідання атестаційної комісії:

5 директорів ЗЗСО і 5 заступників директорів з навчально-виховної роботи визнано такими, що відповідають займаним посадам;

31 педагога атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», 16 –на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель», 4 – «учитель-методист», 1 – «старший вихователь»;

11 вчитедям присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 6 - педагогічне звання «старший учитель».

Вітаємо педагогічних працівників з успішною атестацією та бажаємо професійного розвитку і самореалізації, невичерпних сил та енергії, подальших робочих злетів та нових звершень на педагогічній ниві! Дякуємо ЗСУ за можливість жити, працювати, навчати... Слава Героям! Слава Україні!