Дата: 20.09.2023 10:00

Сьогодні, 19 вересня 2023 року, відбулась нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти, голів батьківських комітетів та медичних працівників закладів освіти Шумської громади. Нарада проводилась державною установою "Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров"я України" з питань популяризації здорового способу життя для дітей шкільного віку та їхніх сімей, зокрема, дотримання ментального здоровʼя, здорового харчування, гігієни зору. Спеціалісти відділу промоції здорового способу життя та відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та контролю за неінфекційними захворюваннями ДУ "Тернопільський ОЦКПХ МОЗУ" довели до відома присутніх результати онлайн-опитування школярів, проведеного у І кварталі 2023 року, та надали рекомендації.