Туристський зліт "Золота осінь -2018"

Дата: 18.10.2018 09:14

17 жовтня  в урочищі  Малинів  з метою розвитку і популяризації масового спортивного туризму серед учнівської молоді, підвищення туристсько-спортивної майстерності, пропаганди здорового способу життя   проведено  районний  зліт юних туристів  «Золота   осінь – 2018» . У заході взяли участь 37 команд із закладів загальної середньої освіти та центру позашкільної роботи. Змагання проведено у формі одноденного крос-походу   з роздільним у часі стартом та наданим правом довільно долати етапи за вибором команди. Юні туристи  виконували різноманітні  завдання, серед них: надання долікарської допомоги, знання населених пунктів району, в’язання вузлів, подолання умовно заболоченої ділянки по купинах, визначення азимуту віддаленого об'єкта, переправа через яр по паралельних мотузках,  топознаки, переправа через яр по колоді, переправа через умовний яр способом «Маятник».